Зв'яжіться з нами зараз
+380-96-5577535

Ліга українських правозахисників

Громадська організація «Ліга українських правозахисників» була заснована у квітні 2015 року під час активного періоду антитерористичної операції на сході України.

З 2014 року небайдужі, свідомі патріотичні люди, які бажали діяти задля незалежності України, цілісності її території, захисту прав людей, об’єднали свої зусилля у допомоги вимушено переміщеним особам, мешканцям зони АТО, українським військовослужбовцям та добровольцям. Пізніше це об’єднання людей офіційно зареєструвало громадську організацію під назвою «Армія волонтерів «Дніпро».

З 2014 року об’єднання «Армія волонтерів «Дніпро» активно та систематично реалізовувало діяльність за наступними напрямками (проектами):

  • правова допомога військовослужбовцям, вимушено переміщеним особам, малозабезпеченим
  • медичне забезпечення військових підрозділів, проведення тренінгів із тактичної медицини, у тому числі безпосередньо у зоні проведення антитерористичній операції
  • забезпечення військових Збройних сил України та добровольців
  • допомога вимушено переміщеним особам
  • допомога
  • допомога у забезпеченні лікарень та шпиталів у зоні проведення антитерористичній операції
  • забезпечення автотранспортом та ремонт військової техніки
  • проведення тренінгів із надання домедичної першої допомоги

У 2016 році основними завданнями нашого об’єднання стало правозахисна діяльність, надання правової допомоги та навчання домедичної допомоги. Тому було прийнято рішення про ребрендінг об’єднання та зміни його найменування. У січні 2018 року було зареєстровано перейменування – Громадська організація «Ліга українських правозахисників».

Керівник організації з 2015 року – Сегеда Юлія Анатоліївна, відомий правозахисник, адвокат зі стажем за фахом 20 років, яка має значний досвід у захисті прав незахищених верств населення, займається соціальною правозахисною діяльністю, як адвокат, є компетентним фахівцем, спрямованим на підвищення рівня правового захисту у державі, здійснює захист малозабезпечених осіб. Сегеда Юлія нагороджувалась подяками та грамотами за високий рівень професіоналізму.

З 2007 року Сегеда Юлія веде активну громадську роботу , як громадський діяч, консультує та надає юридичну допомогу малозабезпеченим верствам населення. Підтримує соціальні проекти щодо захисту жінок, що страждають від гендерної нерівності та сімейного насильства, дітей-сиріт, малозабезпечених сімей. Завдяки їй одинокі матері отримували дієву юридичну допомогу. Сегеда Ю.А. приймає активну участь у захисті прав сиріт. У якості представника та захисника Сегеда Ю.А. приймає участь безоплатно у судових процесах щодо надання юридичної допомоги.

Сегеда Ю.А. виступила консультантом-фахівцем у 55 телевізійних проектах, провела більш 30 прес-конференцій з юридичних питань, надрукували більш 50 статтей у юридичних виданнях.

Проведені заходи організації:

2014-2017р.

проведено більш 50 тренінгів з тактичної медицини для військовослужбовців

2014-2017р.

проведено більш 20 тренінгів з домедичної допомоги для громадян у містах Дніпро, Кам’янське, а також у зоні проведення антитерористичної операції у містах – Авдеєвка, Мар’їнка, Курахове

2016р.

підготовлений матеріал та у газеті «Юридична газета» надрукована стаття «Військова служба за контрактом, сподівання та реалії»

2016р.

підготовлений матеріал та у газеті «Юридична газета» надрукована стаття щодо прав ВПО «Відшкодування шкоди внаслідок АТО»

2016р.

адвокат Юлія Сегеда прийняла участь у якості доповідача у Міжнародні науковій конференції “Сучасний стан і перспективи розвитку держави і права”

2017р.

модерування на ІІ міжнародному форумі «Освітній форум «Придніпров’є 2017» у секції «Найкраща освіта з права»

2017р.

у газеті «Наше Місто» надруковано 45 відповідей на питання щодо захисту прав осіб, зокрема щодо прав ВПО